Ikona nocleg

25 miejsc

Ikona parking

9 miejsc postojowych

Ikona rower

zamykane
miejsce

Ikona wi-fi

bezpłatne
Wi-Fi

Ikona zakaz palenia

wydzielone
miejsce

Ikona bez zwierząt

bez
zwierząt

Ikona meble ogrodowe

meble
ogrodowe

Ikona segregacja śmieci

segregacja
śmieci

Ikona żelazko

żelazko
odkurzacz

Ikona dla dzieci

dla
dziecka

Nasz obiekt jest obiektem noclegowym niekategoryzowanym, świadczącym usługi wynajmu samodzielnych pokoi z łazienkami dla rodzin z dziećmi.

Zasady pobytu:

 1. Zakwaterowanie odbywa się od godziny 14.00 do godz. 17.00. W uzasadnionych przypadkach zakwaterowanie może odbyć się poza wyznaczonymi godzinami po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym, ale nie później niż o godz. 21.00.
 2. Po godzinie 21.00 oraz przed godziną 8.00 nie ma możliwości zakwaterowania, wykwaterowania oraz kontaktu celem dokonania rezerwacji.
 3. W pokojach i na korytarzach obowiązuje zakaz palenia, w tym celu można skorzystać z zewnętrznych miejsc wypoczynku (balkon/altana).
 4. Cisza nocna od 22.00 do 8.00.
 5. Goście wchodzący i wychodzący w tym czasie powinni zamknąć na klucz drzwi wejściowe i furtkę wejściową na posesję.
 6. Na terenie obiektu oraz na posesji przebywają tylko goście zgłoszeni podczas rezerwacji pobytu.
 7. Przy każdorazowym wyjściu z pokoju gość powinien zamknąć drzwi i okna do pokoju, a przy opuszczeniu posesji, również furtkę, aby zabezpieczyć przed wejściem osób trzecich.
 8. Goście używają powierzone mienie zgodnie z jego przeznaczeniem, a swoim zachowaniem nie zakłócają pobytu innym mieszkańcom.
 9. Korzystając z części wspólnych dla gości należy używać je tak, aby inni goście mogli również z nich w pełni korzystać.
 10. O wszelkich usterkach należy niezwłocznie po ich wykryciu powiadomić właścicieli obiektu. Jeśli usterka powstała z winy gościa, koszt naprawy leży po stronie gościa.
 11. Na terenie obiektu obowiązuje segregacja odpadów, zgodnie z oznaczeniem pojemników zbiorczych, znajdujących się w wyznaczonym miejscu.
 12. W trosce o jakość usług i stan techniczny wyposażenia, goście nie używają własnego sprzętu typu kuchenki, grzałki itp.
 13. Korzystając z aneksów kuchennych w pokojach należy w szczególności zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych gości oraz o stan powierzonego wyposażenia pokoju.
 14. Na każdej kondygnacji działa internet bezprzewodowy. Za korzystanie z Wi-Fi nie pobieramy opłat. Przy pierwszym logowaniu należy wprowadzić hasło, które goście otrzymują od właściciela obiektu.
 15. Parkowanie – możliwość pozostawienia samochodu osobowego na posesji mają goście każdego pokoju – 1 miejsce na pokój/apartament.
 16. Jeżeli zaistnieje konieczność dodatkowego sprzątania pokoju, koszt dodatkowy ponosi gość – 100 zł. za każde sprzątanie przez obsługę obiektu.
 17. Jeśli zaistnieje konieczność wynajmu specjalistycznej firmy sprzątającej, koszt usługi pokrywa gość.
 18. Środki czystości (np. galanteria hotelowa, papier toaletowy itp.) udostępniane są na początek pobytu, po zużyciu goście uzupełniają we własnym zakresie.
 19. Możliwość dostawek dla dzieci w pokojach, w których powierzchnia na to pozwala.
 20. Dokonanie rezerwacji oznacza, że akceptują Państwo ustalone telefonicznie lub mailowo warunki rezerwacji oraz niniejsze ZASADY POBYTU i dokonano prawidłowo wpłaty zadatku. W przypadku rezygnacji z pobytu – zgodnie z KC – zadatek nie podlega zwrotowi.
 21. Rozliczenie za zamówioną usługę następuje przed zakwaterowaniem. Formy płatności: przelew natychmiastowy na konto bankowe, blik na telefon.  Dodatkowo od 1 lipca do 31 sierpnia – karta płatnicza. Przy skróceniu pobytu należność za pobyt nie jest pomniejszana.
 22. Przy rozliczeniu za pobyt doliczana jest opłata miejscowa (klimatyczna) w wysokości 3 zł. od osoby za dobę.
 23. Wykwaterowanie gości – od godz. 8.30 do godz. 10.00.
 24. Goście, którzy kończą pobyt zobowiązani są do zgłoszenia się do właścicieli w celu wykwaterowania i sprawdzenia pokoju.
 25. Gości, którzy nie będą się stosować do powyższych zasad, będziemy prosili o opuszczenie obiektu przed upływem terminu pobytu.

Ochrona danych:

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („ogólne rozporządzenie o ochronie danych”) informujemy, że:

 1. Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest firma:
  Robert Dzwonnik (nazwa skrócona ROBELADA)
  adres: ul. I. Krasickiego 28, 84-120 Władysławowo.
 2. Twoje dane będą przetwarzane w celu zawierania i realizacji umowy wynajmu pokoi, obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularze kontaktowe), dokonywania rozliczeń z tytułu zawartej umowy, zapewnienia bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie obiektu oraz wywiązywania się z  zobowiązań podatkowych.
 3. Udostępnienie przez Ciebie danych osobowych takich jak: imię i nazwisko, wiek dzieci, numer telefonu i adres e-mail jest dobrowolne lecz niezbędne w celu przygotowania oferty oraz zawarcia i realizacji umowy ( podczas jej realizacji możemy również prosić o podanie numeru PESEL). Brak takich danych uniemożliwi nam wykonanie umowy.
 4. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w formie papierowej i elektronicznej.
 5. Twoje dane osobowe mogą być udostępnione również podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa – jeśli podmioty te wystąpią o ich udostepnienie np. policji, prokuraturze, sądowi.
 6. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.
 7. Twoje dane osobowe będą przez nas przechowywane do czasu zakończenia umowy najmu. Jako zakończenie umowy najmu rozumie się prawidłowe wykwaterowanie, zgodne z ZASADAMI POBYTU zamieszczonymi na stronie internetowej obiektu oraz informacjami przekazanymi w obiekcie. W przypadku nieprawidłowego rozliczenia z obiektem, nieprawidłowego wykonania warunków umowy, dane będą przetwarzane do czasu przedawnienia roszczeń.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje usprawnią wzajemne kontakty i wpłyną na komfort pobytu wszystkich gości.


Z A P R A S Z A M Y